Mäklare

Klicka på länken för att komma till mäklarens hemsida. Där kan du skriva ut budblankett, villkor och anvisningar om hur du går tillväga för att lämna ett bud. Det går också bra att ringa eller mejla din mäklare så skickar han/hon material till dig.


Hushållningssällskapet Kalmar, Kronoberg, Blekinge
Emma Johansson 070-829 08 30
emma.johansson@hushallningssallskapet.se
Hushållningssällskapet HIR Skåne
Monica Åkesson
010-476 22 47
monica.akesson@hushallningssallskapet.se
    
Hushållningssällskapet Halland
Magnus Melin
073-620 51 43
magnus.melin@hushallningssallskapet.se
Hushållningssällskapet Jönköping
Frida Carlsson 0708-290976
frida.carlsson@hushallningssallskapet.se
    
Hushållningssällskapet Värmland
Bengt Andréson
070-8290931
bengt.andreson@hushallningssallskapet.se
Hushållningssällskapet Skaraborg
Linus Andersson
0511-248 89, 0730-601070
linus.andersson@hushallningssallskapet.se
    
 imageHushållningssällskapet Stockholm, Uppsala och Sörmland, Örebro,  Västmanland, Dalarna- Gävleborg
Frida Hedin
018-560432, 0727-419 414
frida.hedin@hushallningssallskapet.se
imageEkonomihuset på Öland AB
Eva Pettersson
0485-560720, 070-7470901
epn@ekonomihuset-oland.se
    
Vadstena Bokföringsbyrå AB
Magnus Johansson
013-242025
magnus.johansson@vadbok.se

Hushållningssällskapet Väst
Erling Christensson
0521-725524
erling.christensson@hushallningssallskapet.se
    
 image
Hushållningssällskapet Östergötland
Elenore Wallin
070-3733622
elenore.wallin@hushallningssallskapet.se
 imageHushållningssällskapet Norrbotten- Västerbotten
Kristina Sigfridsson
073-050 89 25
kristina.sigfridsson@hushallningssallskapet.se
    
 Hushållningssällskapet Gotland
Bengt Viken
070-775 76 33
bengt.viken@hushallningssallskapet.se
 Rådgivarna i Sjuhärad
Daniel Muregård
0325-618 615
daniel.muregard@radgivarna.nu